Sipariş ettiğiniz tüm ürünler, dikkatle kontrol edildikten sonra, özenle paketlenir.

Firmamız, iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri teslim tarihinden itibaren faturası ile birlikte 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

KULLANICI HATALARINDAN MEYDANA GELEN PROBLEMLERDE, İADE VE DEGİŞİM KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

Yine de üründe meydana gelen arızanın üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz durumlarda, ürünün kalite kontrol birimimiz tarafından incelenmesi için faturası ile birlikte tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Bu tarz incelemelerin sonucunu öğrenmek için 05347902165 numaralı hattımızdan “Müşteri Temsilcimiz” ile irtibata geçebilirsiniz.

İade ve değişim işlemlerinde kargo ücreti Tesmoda’ya aittir. Anlaşmalı kargomuz Sürat KARGO ile müşteri temsilcimizden alacağınız kodu kargoya bildirerek iadenizi gönderebilirsiniz.

İptal İşlemleri

Online Mağazamıza verdiğiniz siparişi, aynı işgünü içerisinde saat 16.00’ya kadar iptal ettirebilirsiniz. Sipariş iptal talebinizi +90(532) 130 7625 numaralı telefona veya destek@tesmoda.com e-posta adresine adınızı, soyadınızı ve sipariş numaranızı belirterek iletebilirsiniz.

İade İşlemleri

Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış etiketi üzerinde ürünleri teslim tarihinden itibaren faturası ile birlikte 14 gün içinde iade edebilir.Fakat Abiye ürünleri aynı gün içinde iade etmeniz gerekmektedir.Değişim taleplerinde size ürün bedeli kadar parapuan tanımlaması yapılır ve tekrar istediğiniz ürünü sitemizden sipariş vermeniz gerekmektedir.Ürün değişimi/iadesi için online mağazamızdan aldığınız ürünün (prova hariç) hiç giyilmemiş olması gerekmektedir.

Ürün iadesi yapacağınız ürünü ve size gönderdiğimiz e-Arşiv faturasını, üzerine iade talebinizi de yazarak;

“Tesmoda Online Mağaza, Cumhuriyet mah. Bengi sk. Diamond Sitesi No:1A/33, Çekmeköy, İSTANBUL”

adresine birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Tesmoda Online Mağazadan alınan ürünlerin Tesmoda satış noktalarında ve Tesmoda mağazalarda iadesi yapılmamaktadır. Ürün değişim talebi ile puan oluşturulmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünün siparişinde hediye bir ürün varsa, ürünle birlikte hediyenin de iadesi edilmesi zorunludur. Oluşturulan puan iade edilememektedir. Aldığınız ürünün tutarını eğer kredi kartı ile ödediyseniz kredi kartınıza iade edilecektir.